Bisedoni me ne, Mundësuar ngaLiveChat

PRODUKTET

BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT

  • BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT
  • BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT
  • BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT
  • BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT

BODI I KONTROLLIT TË ASHENSORIT

DREJT ELEVATOR ofron seri të plotë të tabelave të kontrollit të ashensorëve, duke përfshirë pothuajse të gjitha markat e njohura të ashensorëve në treg, si KON*, MITSUBISH*, MONARC*, STE*.Na kontaktoni për më shumë informacion.

  • Sasia minimale e porosisë:1 copë
  • Aftësia e furnizimit:10000 copë/muaj
  • Paketa dhe dërgesa:paketim standard i eksportit
  • Porti:Shangai

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

NICE3000NË PCB-1
阿里主图
阿里主图
阿里主图