Разговарајте со нас, Поддржано одРазговор во живо

ПРОИЗВОДИ

ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ

  • ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ
  • ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ
  • ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ
  • ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ

ТАБЛА ЗА КОНТРОЛА НА ЛИФТ

КОН ЛИФТ обезбедува целосна серија на контролни табли за лифтови, вклучувајќи ги скоро сите популарни брендови на лифтови на пазарот, како што се KON*, MITSUBISH*, MONARC*, STE*.Контактирајте не за повеќе информации.

  • Минимална количина на нарачка:1 парче
  • Способност за снабдување:10000 парчиња/месечно
  • Пакет и достава:стандардно пакување за извоз
  • Пристаниште:Шангај

Детали за производот

Ознаки на производи

NICE3000 NEW PCB-1
阿里主图
阿里主图
阿里主图