Chat with us, powered by LiveChat

PRODUKTET

Ashensor Panoramic

  • Ashensor Panoramic
  • Ashensor Panoramic

Ashensor Panoramic

Duke filluar nga dizajni, duke pasuar në shkencë dhe teknologji, DREJT ashensor panoramik (vëzhgimi) integron të sigurisë, inteligjencës, efikasitetit dhe kursimit të energjisë. Dizajni i automjetit transparente zbaton pamje mahnitëse të turizmit. Të gjithë për ndonjë gjë unconstraint.

Detail Product

Produkt Tags

Moving up and down with TOWARDS panoramic elevator , and see the most beautiful sceneries of the city . When you stand inside the elevator , the broad vision will bring you joy and proud .

PANORAMCI ASHENSOR PA MACHINE DHOMA rrethore & romb SPECIFIKIMET

RAHOMBUS PANORAMIC ashensor me aparat ROOM SPECIFICATIONS2

     Ashensor PANORAMIC 2 ashensor panoramik